Ryzyko ciąży po stosunku bez zabezpieczenia i bez wytrysku

Witam! Uprawiałem seks z dziewczyną bez prezerwatywy seks nie trwał długo bo co chwile wyciągałem członek i wycierałem go z preejakulatu na tyle ile mogłem. Dziewczyna jest 8 dni po okresie. Pytanie moje brzmi jakie są szanse na ciąże jak nie doszło do wytrysku ani nie było blisko i do tego wycierałem członka.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę pamiętać, że stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcyjną. Ryzyko ciąży jak najbardziej zatem istnieje. Niestety nie ma jednak takiej możliwości, by prawdopodobieństwo określić w wartościach liczbowych.