Cztery stosunki pod rząd bez zabezpieczenia z wytryskiem poza pochwą a ryzyko ciąży

MAm pytanie czy jak uprawiałem z dziewczyną seks 4 razy z rzędu bez gumki każdy wytrysk był na zewnątrz przy nowym stosunku wycierałem penisa możlwe że zaszła w ciąże ??
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Witaminy w ciąży

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Stosunek przerywany nie jest pewną metodą antykoncepcyjną. Jeżeli dziewczyna była w czasie dni płodnych swojego cyklu to istnieje możliwość zapłodnienia.