Stosunek bez prezerwatywy a ryzyko zapłodnienia przez preejakulat

Witam! Kochałem się ze swoją dziewczyną bez prezerwatywy w 8 dni po okresie. Co jakiś czas wyciągałem członka i wycierałem go żeby pozbyć się preejakulatu. Stosunek nie był ciągły i nie byłem długo w partnerce. Jaka jest możliwość zapłdonienia w taki sposób ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę pamiętać, że stosunek przerywany nie jest skuteczną metodą antykoncepcyjną. Ryzyko ciąży jak najbardziej istnieje!!! Niestety nie ma jednak takiej możliwości, by prawdopodobieństwo określić w wartościach liczbowych.