Stosunek w dniu owulacji a ryzyko ciąży

Witam! Kochałam sie z chłopakiem najprawdopodobniej w dniu owulacji w prezerwatywie. Niestety przy wyciąganiu członka prezerwatywa została mi w pochwie a chłopak doszedł już na zewnątrz. Jaka jest szansa że jestem w ciąży?

Lek. Magdalena Pikul

Witam.
Stosunek w prezerwatywie jak i stosunek przerywany nie są pewnymi metodami antykoncepcji. Nie można wykluczyć zatem ciąży. Prawdopodobieństwo zależy od tak wielu czynników, że nie jestem w stanie podać konkretnej liczby.