Szansa na ciążę po stosunku w owulację

Witam :) Kochałam się z moim partnerem dwa dni przed owulacja oraz w dzien owulacji, bez prezerwatywy ale wytrysk w obu przypadkach odbył się na zewnątrz. Czy jest możliwość zajścia w ciążę w wyżej wymienionych sytuacjach? Nie wiem czy ma to znaczenie ale pewnie tak, mam 29 lat, wiec tez głowie się czy mój wiek ma znaczenie na ryzyko/szansę ciąży w opisanych przeze mnie stosunkach? pozdrawiam:)

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Stosunek przerywany nie jest pewną metodą antykoncepcji dlatego w opisanym przypadku nie można wykluczyć ciąży.