Owulacja podczas stosunku a ciąża

Witam, mam pytanie. 1 lutego miałam ze swoim stałym partnerem stosunek przerywany, miałam wtedy dni płodne, następnego dnia także i była wtedy owulacja.. w dzień owulacji po skończonym stosunku partner spuścił mi się na brzuch a potem wziął sperme na palec i włożył mi do pochwy i tak kilka razy... następnego nia zaczol bolec mnie lewy jajnik i bol utrzymywal się przez 3 dni. od stosunku minol tydzień i bol ulżył jednak nadal boli i piersi bola, okres mam mieć 17 lutego,czy mogę być w ciąży?

Lek. Magdalena Pikul

Witam.
Stosunek przerywany nie jest pewną metodą antykoncepcji. Postępowanie Pani chłopaka natomiast (wkładanie palców ze spermą do pochwy) jest obarczone dużym prawdopodobieństwem zapłodnienia. W opisanym przypadku nie można wykluczyć ciąży.