Możliwość zajścia w ciążę bez stosunku seksualnego a poprzez przeniesienie nasienia do dróg rodnych

Dzień dobry mam pytanie odnośnie przeniesienia spersonalizowane przez palce do pochwy. Dzisiaj kochaliśmy sie z partnerem . Mój partner doszedł na zewnątrz poczym ponownie włożył swój członek do mojej pochwy i wyjal. Po chwili wziął w palce swoją sperme i doprowadził mnie wewnętrznie do orgazmu. Jestem tydzień przed okresem. Czy w związku z przeniesieniem sperme do środka jest możliwość zajścia w ciaze?

Elżbieta Rhone

Witam,
tak istnieje możliwość zajścia w ciążę. Znaczenie ma tu tylko czy była Pani w trakcie dni płodnych - na tydzień przed miesiączką zazwyczaj nie ma już ryzyka ciąży, natomiast trzeba wziąć pod uwagę, że cykle mogą być nieregularne i owulację miała Pani np. w dniu stosunku - wtedy szansa ciąży jest dość duża.