Seks w 4 i 5 dniu cyklu a ciąża

Witam, uprawiałam seks z moim narzeczonym 4 i 5 dnia cyklu, był to stosunek przerywany. Mam nieregularne miesiączki (w tym przypadku cykl trwał 29 dni). Nigdy nie brałam tabletek, naszą metodą antykoncepcyjną była zawsze prezerwatywa, ale mój partner nie kończył we mnie. Czy po opisanym wyżej wydarzeniu mogłam zajść w ciąże ? Pozdrawiam

Renata GrzechociĹska

Witam.
Stosunek przerywany nie jest metodą antykoncepcji. Ma Pani nieregularne cykle dlatego nie możliwe jest wyznaczenie dni płodnych. W tej sytuacji istnieje możliwość ciąży.
Pozdrawiam