Złe nałożenie prezerwatywy a ryzyko zajścia w ciążę

Kochaliśmy się z dziewczyną około 22 z prezerwatywą, następnie zdjąłem ją, wyrzuciłem i następnie oboje zasneliśmy, przebudziliśmy się około 4-5 i zaczęliśmy się kochać tylko przez przypadek założyłem prezerwatywe "zła stroną" a następnie przełożyłem ją na " dobrą stronę". I tu pojawia się moje pytanie czy istnieje prawdopodobieństwa zajścia w ciążę i jeśli tak to jak duże? Pragnę tylko dostać, że okres ma regularny ok 28 dni a pierwszy dzień cyklu zaczął się 13-14 lutego.

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Istnieje możliwość ciąży. Ciężko jest określić procent. Sądzę że jest umiarkowane ryzyko. Proszę pamiętać że nie ma w 100 % skutecznych metod antykoncepcji.