Stosunek przerywany i pobyt w szpitalu a prawdopodobieństwo ciąży

Daty cykli; 11.05,11.04,17.03,21.02,28.01,26.12. 13.05 uprawiałam z chłopakiem stosunek przerywany. Następnego dnia byłam w szpitalu, pobrano mi dużo krwii i miałam znieczulenie ogóle. To mogło ułatwić zapłodnienie? Cały cykl bolały mnie piersi i czasami pochwa. Robiłam trzy testy; 28.05,03.06,05.06- wszystkie negatywne. Czy prawdopodobieństwo jest duże, i czy wzrasta po pobycie w szpitalu i osłabieniu organizmu? Kiedy zrobić następny test by był wiarygodny?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Prawdopodobieństwo zapłodnienia po stosunku przerywanym w 3 dniu cyklu było małe. Pobyt w szpitalu z pewnością nie ułatwia zapłodnienia. Testy zostały wykonane w odpowiednim czasie i są wiarygodne. W praktyce można wykluczyć ciążę.