Podejrzenie niedomykalności zastawki aortalnej

WITAM CZY PODANE WYNIKI SWIADCZA O NIEDOMYKALNOSCI ZASTAWKI AORTALNEJ: AV V max-1.94 AV Vmean-1.33 , AV max PG 15.09mmHg, AV meanPG 8.33mm AV Env.Ti310.34ms, AV VTI 41.20cm.Bardzo prosze o wyjasnienie.Dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Nawet jeśli uwidoczniono ją w ECHO to na podst. opisu jest bardzo niewielka. Nie ma powodów do niepokoju.