Podejrzenie PCOS i badanie krwi po zastosowaniu EllaOne

lekarz ginekolog podejrzewa u mnie PCOS.skierował mnie na badanie krwi aby sprawdzić stężenie hormonów i wystawić opinię.W międzyczasie doszło do zbliżenia między mną i moim chłopakiem, dosyć ryzykownego.. Zdecydowałam się na wzięcie tabletki ellaone i teraz pojawia się sedno problemu. Badania krwi powinnam wykonać w pierwszych trzech dniach cyklu, jednak obawiam się, że po tabletce moje wyniki mogą być niewiarygodne. Pytanie brzmi-po jakim okresie czasu powinnam wykonać badania?

Aleksander Ropielewski

Tabletka może zaburzać gospodarkę hormonalną nawet na 3 miesiące.