Podejrzenie PCOS oraz brak owulacji i podwyższony testosteron

witam, mam 22 lata i podejrzenie PCOS poniewaz mam jajniki wielopecherzykowe brak owulacji podwyzszony tyestosteron i androgeny...hormon AMH 25,40ng/ml przy normiw <1,40.... oraz zrobilam teraz krzywa cukrową moje wyniki to GLUKOZA NA CZCZO 73 MG/DL normy 70-99 glukoza po 1h i po 75g glukozy 87 mg/dl normy <180 glukoza po 129min po 75g glukozy 84 mg/dl normy <140..jeszcze zrobie insuline... niewiem juz czy grozi mi insulinoodpornosc waze 54kg wzrost 165...

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, wyniki przedstawionych badań wskazują na PCOS, wyniki krzywej cukrowej są prawidłowe. Proszę skonsultować się z ginekologiem endokrynologiem, który włączy właściwe leczenie PCOS. Pozdrawiam.