Podejrzenie poronienia a brak okresu

Mam 27 lat i mam 2 synów.nie wiem czy to bylo poronienie czy miesiaczka rano wstalam i w bieliznie mialam tz wygladalo jak jak watroba miala z 3cm wielkosci to bylo 29 wrzesnia i plamienie trwalo 5 dni tydzien pozniej sprawdzilam test ciazowy wyszlo ze nie jestem.i od tamtej pory miesiaczki jeszcze nie dostalam a tydz temu sprawdzalam po raz 2 i wyszlo ze nie jestem.Co mam robic bo jestem bezradna.
27 LAT ponad rok temu

Witam. Treść, która wypłynęła z Pani dróg rodnych mogła wynikać zarówno z poronienia jak i obecności skrzepu krwi podczas miesiączki. Myślę że warto udać się do ginekologa, który po przeprowadzeniu bezpośredniego badania będzie w stanie lepiej ocenić przyczynę podanego zdarzenia.