Podejrzenie przepukliny pępkowej u 49-latki

Dzien dobry.Ja z takim pytaniem.Mialam podejrzenie ze mam przepukline pepkowa bylam u chirurga i stwierdzono ze nie ma.Mam duzy brzych powstal walek. Kuedy sie schylam i spowrotem prostu cos czuje takie dziwne uczucie jak by cos sie zgniotlo i nabieralo powietrza jak by sie skirczali jak miesien i prostowalo a ns dodatek zaczyna troszke pobolewac Dzis sie troche nawet poplakalam czuje ze cos mam .Co robic co to moze byc.Prosze o rade niewiem co robic

Dr n. med. Wojciech Kawiorski

Najlepiej w sytuacji, gdy Pni chirurg rozpoznał przepuklinę, - proszę ją zoperować. Zabieg bardzo prosty , pobyt w szpitalu jednodniowy
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg.
Życzę spokojnych Świąt

Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu i potem ew. wg. jego zaleceń - na dalsze badania! Ja , na odległość W-wa-Bydgoszcz nie jestem w stanie nic rozpoznanać ani poradzić! zż