Podejrzenie przerostu mazi stawowej

Witam. Mam podejrzenie przerostu mazi stawowej. Lewe kolano caly czas boli. Dwa tygodnie temu mialam zastrzyk w kolano a poniewaz dalej mocno boli to moje pytanie ze zastrzyk juz powinien zadzialac jak by mial zadzialac prawda ? Bo lekarz powiedzial ze jak nie przejdzie to bede miala zabieg usuniecia nadmiaru.

Wskazane jest uzupełnienie wywiadu chorobowego, badanie fizykalne i badanie obrazowe. Możliwe, że ma Pani zespół fałdu maziowego, który leczy się artroskopowo.