Podejrzenie rozszczepu wargi u płodu

Podejrzenie u płodu rozszczepu wargi. Czy po USG w3D robionym w 22tyg.ciąży dzidziuś mógł nabyć wadę rozszczepu wargi? Ponieważ wszystko było w porządku,a teraz w 37tyg.na zwykłym USG lekarz podejrzewa rozszczep.Czy jest to możliwe. Proszę o odpowiedź.

Ta wada istnieje od poczęcia dziecka jednak może dopiero objawić się w późniejszym okresie rozwoju płodowego.