Podejrzenie trądziku niemowlęcego

syn ma miesiac ijeden tydzien po wyjsciu ze szpitala maly dostal wysypki najpierw polozna srodowiskowa powiedziala ze to potówki pozniej nie znikaly mowila ze tradzik niemowlecy kazala kapac malucha w rumianku nic nie pomagalo poszlam do lekarza nie powiedzial diagnozy tylko zabronil jesc czekolady orzechów mleka rosołu sosów podawac malemu fenistil kapac i smarowac emolium wysypka znikla ale nie do konca zostala mu kaszkowa wysypka na policzkach. juz tydzien podaje mu ten fenistil.prosze o pom

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli dolegliwości ustąpiły po zastosowanym leczeniu, najpewniej miały podłoże alergiczne. Proszę zatem zwrócić szczególną uwagę na swoją dietę oraz kontynuować leczenie wg zaleceń lekarza pediatry. Po około tygodniu leczenia powinna się Pani udać na wizytę kontrolną.