Podejrzenie zakażenia HPV a leczenie doraźne

Witam, lekarz ginekolog po badaniu stwierdził, że byc może mam wirus hpv. Ponieważ nie był pewien, stwierdził, że może być to również po prostu jakieś wirusowe zakażenie. Doraźnie zostało mi przepisane podmywanie się rozwodnionym roztworem nadmanganianu potasu z mydłem i krem Triderm (na wargi sromowe). Krem triderm niestety został wycofany ze sprzedaży. Czy zatem mam kupić maść Triderm, czy to dobra kuracja? pozdrawiam i dziękuje za odpowiedz

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Jeżeli lekarz po badaniu zalecił leczenie to proponuję je zastosować. Maść i krem Triderm mają ten sam skład.