Podłużne zgrubienie w podbrzuszu

Dzień dobry , więc zacznę od tego iż jak leżę i przyciskam brzuch to mam jakąś gulę i mogę ją przesuwać , a i po 2 to w lewym dolnym podbrzuszu mam podłużne zgrubienie (koło miednicy)
ponad rok temu

Leczenie ostrego niedokrwienia kończyny dolnej

Ostre niedokrwienie kończyny dolnej to poważna choroba żylna. Jak przebiega jej leczenie? Na ten temat wypowiada się specjalista - Adam Lewszuk, chirurg.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Opisana zmiana może być tłuszczakiem. Jest to zmiana typu łagodnego. Nie można jednak wykluczyć innego podłoża dolegliwości. W celu ustalenia rodzaju zmiany konieczne jest zbadanie oraz zlecenie badań dodatkowych. Proszę udać się do lekarza rodzinnego, który zadecyduje o dalszym postępowaniu.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0

Bez bezpośredniego badania trudno mi określić czym mogą być te zmiany. Być może to jakieś tłuszczaki albo włókniaki. Najlepiej w tej sprawie udać się na konsultację chirurgiczną bezpośrednio. Możliwe, że konieczne celem dokładnej oceny okaże się wykonanie USG.

Specjalista chirurgii ogólnej.
0

KONIECZNE BADANIE CHIRURGA I BADANIA OBRAZOWE - USG , CT , MR !!!

Specjalista chirurgii onkologicznej i chirurgii ogólnej. Posiada doświadczenie w diagnozowaniu i wycinaniu zmian skórnych oraz leczeniu czerniaka. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Klinice Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaka Skóry w Centrum Onkologii w Warszawie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty