Podrażnienie błędnika a początki depresji u 19-latki

Witam. Mam 19 lat, jestem studentką. Dwa lata temu (prawdopodobnie przez gorączkę) miałam uszkodzony błędnik, a raczej porażenie błędnika. Od tamtej pory jestem cały czas na lekach. Ciągłe bóle i zawroty głowy, senność, wstręt do jedzenia sprawiły że stałam się bardzo spokojna, smutna i wręcz zdystansowana do świata. Od jakiegoś czasu drażni mnie muzyka. Lekarz powiedział, że mogą to być objawy depresji. Moja waga ciągle rośnie. Czy to "resztki" choroby,czy może początki depresji? Proszę o odp.

Witam Panią Serdecznie,

Nie ma możliwości, żeby rozpoznać diagnozę online.
Zapraszam Panią do konsultacji z lekarzem, celem zdiagnozowania Pani.

Myślę, że warto byłoby rozważyć pracę z psychologiem, która pomogłyby dotrzeć do przyczyny Pani objawów.

O skierowanie do Poradni zdrowia psychicznego, proszę poprosić lekarza Panią prowadzącego.

Życzę Pani zadbania o siebie,
Irena Mielnik-Madej