Podrażnienie na penisie u 36-latka

WITAM MAM PUYTANIE ODNOSNIE PODRAZNIENIE NA PENISIE. Sex uprawiam czesto i ostanio doszlo do stosunku podczas kdy partnerka miala okres>Nastepnego dnia zauwazylem podraznienie na zoledzi na krawedzi w ksztalcie okregu ok 3mm.RANA JEST CZERWONA Z BIALYM OSADEM Nie odczuwam bolu ani swedzenia no chyba ze `GLOWA` bezposredni dotyka np majtek wtedy jest nieprzyjemne uczucie. CZY MOGLO DOJSC DO INFEKCJI CZY TO TYLKO OTARCIE SPOWODOWANE NADMIAREM SEXU. MOGE WYSLAC FOTKE

Witam. Z opisu wynika że zmiana jest niegroźnym otarciem naskórka, która przy odpowiedniej higienie zagoi się samoistnie. Oczywiście zdjęcie umożliwiłoby pełniejszą ocenę zmiany.