Podwyższona bilirubina i silne ataki bólu nadbrzusza

Witam. 4,5 miesiaca urodzilam dziecko. Porod dosc trwajacy 8 h skonczyl sie cesarskim cieciem. Miesiac po porodzie strasznie bolalo mnie nadbrzusze. Musialam wymiotowac oraz sie wyproznic aby po ok 2-3 h bol ustapil- skurcz. Obecnie mam podwyzszona bilirubine 34 norma do 21. Fosfataza zasadowa oraz crp w normie. Zoltaczka mechaniczna jest juz od miesiaca troche podwyzszona. Watroba ok. Mialam ok 7 mocnych atakow. Mam 5 1-3 mm w woreczku. Usg - brak kamieni w przewodach. Jem lekkostrawnie. Co rob

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udać się do swojego lekarza. Niestety bez badania nie można nic więcej powiedzieć. Konieczne jest badanie lekarskie.