Podwyższona temperatura i krwawienie przy planowaniu ciąży

nie wiem co robic czy isc do ginekologa .mialam oker 29czerwca ale krótki 3 dni planujemy ciaze i wspólzyjemy codziennie,,od 11lipca mierze temperature w pochwie i była powyzej 37,natomiast 31lipca wystapiło krwawienie troche dziwne w drógim dniu mało wtedy tylko jak szłam siku a trzeci dzien do godz 15,,a te krwawienie zaczelo sie po stosunku , i temperatura nadal wysoka tylko wczoraj byla rano 36,7 a za godz 37,6 i nadal taka jest ,r

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u lekarza ginekologa. W razie konieczności zostanie wdrożone odpowiednie postępowanie.