Drugi dzień krwawienia i temperatura powyżej 37 stopni a możliwość ciąży

witam przez 21 dni mialam teperature w pochwie powyzej 37 spoznil mi sie okres dwa dni ale dostalam krwawienie dzis jest drogi dzien krwawienia ale temperatura powyzej 37.......czy moge byc w ciazy a krwawienie jak ide siku to jest spore . prosze o odpowiedz

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie ma takiej możliwości, by na podstawie opisanych objawów odpowiedzieć na pytanie czy jest Pani w ciąży. W celu potwierdzenia/wykluczenia ciąży sugeruję wykonanie testu ciążowego.