Podwyższona temperatura organizmu

Jakie czynniki mogą wpływać na podwyższenie temperatury wewnętrznej organizmu? Moja temperatura ciała waha się między 36,8 a 37,4 pod pachą. Mam wrażenie jakby moje ciało miało stale podwyższoną temperaturę, w domu stale pocą mi się stopy, na dworze jest ok, ale kiedy wejdę z dworu do jakiegoś pomieszczenia (uczelnia,przychodnia,sklep) gdzie zmienia sie temp. otoczenia, lub gdy się zestresuje, nagle zlewam się cały potami (plecy pośladki) trochę pachy. Są możliwe zaburzenia termoregulacji?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, zalecałbym ewentualnie wizytę u endokrynologa celem konsultacji w pańskiej sprawie. Pozdrawiam