Podwyższone leukocyty, neutrofile i monocyty przy obniżonych limfocytach

Ostatnio byłem na badaniach krwi i moczu. Na wynikach widać że w moczu jest wszystko w normie natomiast co do krwi jest tak: Leukocyty 11,9 tys/ul (3,8-10 norma) Neutrofile 8,53 tys/ul (2,50-7 norma) Monocyty 1,24 tys/ul (0,2-1 norma) Neutrofile 71,6% (40-70 norma) Limfocyty 16,1% (20-45 norma) reszta ok. Dodam że badania zostały przeprowadzone ze względu na zbyt wysokie ciśnienie krwi. W dniu pobierania krwi miałem przeziębienie oraz temperaturę 38 stopni. Czekam na pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane w wyniku nieprawidłowości są typowe dla infekcji, której objawy Pan miał. Nie ma powodów do niepokoju.