Podwyższone TSH w 13. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 13 TC. Ostatnio miałam robione wszystkie podstawowe badania. I wyszło w nich ze mam podwyzszone TSH(5,77). jestem umówiony na wizytę do endokrynologa. I chciałabym się dowiedzieć jakie badania będzie mi wykonywał i jak czy mam się do tej wizyty jakoś specjalnie przygotować?

zleci badania do zrobienia i powie kiedy i jak sie do nich przygotować. Przed wizytą u endokrynologa powinna Pani już zażywać euthyrox . Ponieważ im wcześniej sie zażywa tym lepiej dla dziecka