Podwyższone wyniki badań hormonów tarczycy a nadwaga u córki

tarczyca norma jest jaka?Wczoraj robiłam badania corce i wyszły wszystkie gorne granice wynikow i kazali nam schudnac a corka ma 9 lat wzrostu 152 i wazy prawie 60 kg.Eutyroks miesiąc temu ma odstawione a wynik wczoraj 8 .Jestem przerazona bo wizyte mam na 12 stycznia co mam robic?

witam,
nie wiem o jakich wynikach Pani pisze - tarczycę można kontrolować poprzez wynik TSH, fT3 i fT4.
Proszę sprecyzować swoje pytanie i podać konkretne wartości w odpowiednich jednostkach