Wyniki badań hormonów tarczycy u 33-latki

Witam!od 15 lat lecze sie na niedocz.tarczycy.Wspomniano równiez o chorobie Hashimoto.Od 2lat nie biorę hormonów(do tej pory był eltroxin50)i dzieki tej stronie wzięłam się za siebie i zrobiłam aktualne wyniki:tsh-3,935(0,55-4,78), ft3-5,56(3,5-6,5),ft4-12,26(11,5-22,7),aTG194,8(pow.60) i aTPO-405,1(pow.60).Wgł usg(dawno robionego)tarczycę mam małą,bez guzków czy pęcherzyków.Będe wdzięczna za interpretację wstępną wyników,napewno rozpoczęłam proces leczenia.Niestety nie w moim województwie.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Obecność przeciwciał przeciw tyreoperoksydazie i tyreglobulinie wskazuje na autoimmunologiczną chorobę tarczycy, proszę udać się do endokrynologa.
Pozdrawiam