Podwyższone wyniki po usunięciu złośliwego nowotwora

Mój tata miał 9 lat usunięty złosliwy nowotwór na płucu ( płuco również ostało usunięte) . Po zrobionych 15 kwietnia badaniach ma taki wskaźnik RDW -SD 48,2 ( norma jest 35,1 - 43,9 ) oraz RDW - CV 14,9 ( NORMA 11,6- 14,4). Czytałam, że podwyższone te wyniki mogą świadczyć o przerzutach. Czy przekroczenie normy u taty na to wskazuje?

Przekroczenia norm nie są duże , ale są! Proszę koniecznie skonsultować pacjenta w ośrodku onkologicznym , gdzie był leczony poprzednio! zż