Podwyższony poziom androstendionu u 25-latki
Witam. Badania hormonalne wykazały, iż mój poziom androstendionu jest podwyższony i wynosi 7,08 ng/ml. Badania wykonałam w dniu wskazanym przez lekarza. Dodam, iż usg dopochowowe wykazało że mam powiększony jajnik. Co to może oznaczać?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Wynik należy rozpatrywać z wynikami innych hormonów, dlatego na podstawie tylko tego wyniku mogę powiedzieć, zę przekracza on normę i może być przyczyną objawów wirylizacji i problemów z zajćsiem w ciażę.