Podwyższony poziom FT3 u rocznego dziecka

Witam Wykonalam badanie hormonow tarczycy mojej rocznej corki. Wyglada na to,ze TSH i FT4 sa w normie, natomiast FT3 jest duzo wyzsze. O czym moga swiadczyc te wyniki. TSH: 2,070, FT3: 5,43 i FT4: 1,50. Z gory dziekuje za odpowiedz i pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Dużo wyższe? wszystko zależy od norm w danym laboratorium. Proponuję udać się z dzieckiem do lekarza zlecającego powyższe badanie.