Podwyższony poziom leukocytów a możliwe dolegliwości
Witam jestem kobietą 33lata, mam pytanie odnośnie morfologii krwi. Robię badania ponieważ jestem pod obserwacją lekarza rodzinnego. Od 2mcy mam podwyższone leukocyty we krwi. Badanie z 1.12 poziom 12.08, badanie 30.12 leukocyty 12,27, urosły też limfocyty 5,36 monocyty 1,18 i eozynocyty 0,69 usg jamy brzusznej ok, rtg klatki piersiowej również. Co takie wyniki mogą oznaczać? wykaz procentowy jest prawidłowy, Crp i ob jest rówież ok. Nie mogę spać po nocach. Proszę o odpowiedz. Pozdawiam

KOBIETA, 34 LAT ponad rok temu
Renata GrzechociĹska
83 poziom zaufania
Witam.
Ze względu na utrzymywanie się wyników, proponuję skonsultować się z hematologiem.
Pozdrawiam