Podwyższony poziom leukocytów u nosicielki wirusa HIV

Witam, mam 19 lat i jestem niestety od wielu lat nosicielką wirusa HSV. W związku z tym, kilka razy w roku pojawia mi się, tzw. 'Zimno' na ustach. Czy zatem może to być u mnie powód podwyższonej procentowej ilości leukocytów we krwi do 57%? Dodam też, że neutrocyty są obniżone do 29% i mam podwyższony cholesterol (prawdopodobnie przez tabletki antykoncepcyjne), a resztę badań w normie.

Niektóre infekcje wycinaja neutrocytow.
Można zacząć brać transfer faktory. Moi pacjenci często biorą firmy researched nutritionals np na początek multimessenger a potem message nr 1