Podwyższony poziom LYM u 14-letniego syna

WITAM ODEBRAŁAM WYNIKI SYNA 14 LETNIEGO I ZANIEPOKOIŁY MNIE PODWYŻSZONE LYM%53,3 A NORMA JEST OD 20-45.Reszta badań w normie czy mam powody do niepokoju podkreślam że syn nie choroawł już od dawna badanie zrobiła dktor u której byłam na bilansie!Pozdrawiam!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli jest to jedyne odchylenie od normy a dziecko nie ma żadnych niepokojących objawów, to nie ma powodów do niepokoju. Proszę pamiętać, że nie każde odchylenie od normy jest wynikiem patologii.