Pogłębienie astygmatyzmu i krótkowzroczności a borelioza

Witam ma wade wzroku od urodzenia jestem krótkowidziem ma astygmatyzm. Noszę okulary na prawy oku+ 3,15 lewe +4.0 i dropie 0,15 ma stwiedzona bolerioze i pół roku temu wada mi pogłebiła jakie maga być tego skutki i co jaki czas muszę kotrolować wzrok ?

Aleksander Ropielewski

Skutkiem pogłębiającej się wady wzroku jest gorsza ostrość wzroku. Sugeruję kontrolę u okulisty co pół roku. W przypadku stale utrzymującego się poziomu krótkowzroczności wizyty mogą być przeprowadzane co rok.