Pogłębiona kyfoza kręgosłupa piersiowego, guzki Schmorla w RTG
witam,z powodu bólów grzbietu miałam zrobiony rezonans odcinka piersiowego kregosłupa,wynik to: pogłebiona kyfoza kreg.piersiowego,guzki Schmorla i nierówności płytek granicznych w trzonach kregów piersiowych oraz zmiany zwyrodnieniowe w trzonach kregów piersiowych,jak zapatrywać sie na ten wynik i czy potrzebna jest jakaś konsultacja lekarska

KOBIETA, 42 LAT ponad rok temu
Witam,
są to niewielkie zmiany zwyrodnieniowe. Nie wymagają interwencji lekarskiej. Warto jednak wprowadzić sport do planu dnia. Proponuje basen