Pogłębiona kyfoza kręgosłupa piersiowego, guzki Schmorla w RTG

witam,z powodu bólów grzbietu miałam zrobiony rezonans odcinka piersiowego kregosłupa,wynik to: pogłebiona kyfoza kreg.piersiowego,guzki Schmorla i nierówności płytek granicznych w trzonach kregów piersiowych oraz zmiany zwyrodnieniowe w trzonach kregów piersiowych,jak zapatrywać sie na ten wynik i czy potrzebna jest jakaś konsultacja lekarska

Witam,
są to niewielkie zmiany zwyrodnieniowe. Nie wymagają interwencji lekarskiej. Warto jednak wprowadzić sport do planu dnia. Proponuje basen