Drobne guzki Schmorla w wyniku RTG kręgosłupa
witam robilem przeswietlenie kregoslupa disiaj i wyszlo mi na nim ze mam drobne guzki schmorla plytek granicznych trzonow 12 3 4 . co to znaczy

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Guzki Schmorla to zmiany o charakterze zwyrodnieniowym. Wynik powinien zostać oceniony w oparciu o dane kliniczne.