Pogrubienie pępowiny a ryzyko dla płodu
Przy badaniu usg lekarz stwierdził pogrubienie pepowiny w jednym miejscu, moze to od tego ze tak sie ulozyla, czy zrobił sie supełek ? Co to oznacza dla rozwijajacego plodu?

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Magdalena StusiĹska
73 poziom zaufania
Pogrubienie pępowiny może oznaczać przepuklinę brzuszną, która powinna się samoczynnie wchłonąć.