Zapytaj lekarza

7 4 2 , 0 7 4

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Pojawiające się pryszcze na plecach, klatce piersiowej, czole, policzkach i brodzie

Witam. Od niedawna na plecach na wysokości łopatek i powyżej, przechodząc aż na klatkę piersiową i czole - a teraz także i na policzkach i brodzie mojego chłopaka pojawił się wysyp krostek - pryszczy. Jak się dotyka skórę w tych miejscach są one ostre, a skóra jest taka dziwna. Dają się one wycisnąć, jednak jest to 'robota głupiego', tak jakby za chwilę pojawiały się na nowo. Co to może być ? Stosuje on już peelingi i żele do cery trądzikowej ale niewiele to daje. Dziękuję za odpowiedź.
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Jak wyleczyć trądzik różowaty?

Dzień dobry proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej , bądź dermatologa. Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana, zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia. Najskuteczniejszą metodą na trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry. Jeśli będzie potrzeba do leczenia mogą zostać dołączone również zabiegi laserowe.
Można wykonać badania helicobacter pylori, badania na posiew bakteriologiczny oraz odwiedzić dobrego dermatologa, który dobierze terapię lekową doustną oraz preparaty do stosowania skórę.

Certyfikowany lekarz medycyny estetycznej. Prowadzi Klinikę Medycyny Estetycznej.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy