Pojawianie się owłosienia wokół sutków

Witam serdecznie :) Mój problem polega na tym że od dluższego czasu na piersiach w okolicach sutków rosną mi male wloski. Wyrywam je pęsetą gdyż jest to dla mnie troszke niekomfortowe a włoski są czarne i widoczne. Moje pytanie jest wiec takie co jest tego przyczyną że one rosna?? W lutym mam wizytę u ginekologa ale bardzo sie wstydzę poruszyć ten temat. Dodam że mam 26 lat. Dziekuję za odpowiedz i pozdrawiam

Niewielkie owłosienie wokół sutków u kobiet jest jak najbardziej prawidłowe. Nadmierne owłosienie, którego nie było wcześniej (zwłaszcza, że zakończyła Pani już okres dojrzewania) skłania do wdrożenia diagnostyki hormonalnej.