Usuwanie włosków wokół sutków

dzien dobry, czy mozna drobne wloski wokol sutkow usuwac peseta, poniewaz sa dosc widoczne a usuwalam juz wczesniej i nie mam podraznien i szybko nie odrastaja. czy to bezpieczne jednak dla piersi?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Nie ma przeciwwskazań, by usuwała Pani włoski zlokalizowane na piersi pęsetą. Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.