Ciemne owłosienie wokół sutków

mam taki nie zbyt przyjemny problem, otoz od jakiegos czasu zaczely rosnac mi wloski wokol sutkow, bardziej ciemne i twartsze tez zaczely byc wloski w okolicy bikini i takie nietypowe to wloski na brzuch-pod pępkiem. nigdy tak nie mialam. nie wiem od czego i jak temu zaradzic.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Z opisu wynika, że może Pani mieć zaburzenia hormonalne. Jednak jednoznacznie nie da się tego stwierdzić bez konsultacji z lekarzem ginekologiem i ewentualnie przeprowadzonych badań. Aby znaleźć przyczynę należy wybrać się do lekarza ginekologa, który po przeprowadzeniu wywiadu oraz zleceniu koniecznych badań będzie mógł powiedzieć na temat przyczyny tego stanu. Pozdrawiam.