Jakie są metody usunięcia ciemnego owłosienia?

Witam Mam dosc krepujaca sytuacje. Jestem mloda dziewczyna, aczkolwiek mam owlosienie w miejscach gdzie nie powinnam np plecy, wasik, boki policzkow, pojedyncze ciemne wlosy wokol sutkow, posladki... bylam z tym problemem u ginekologa, miejac nadzieje ze to przez hormony, ale niestety powiedzial ze taka mam genetyke, po ciemnych rodzicach. Hormony badalam mam w normie, zatem czy jest jakies mozliwe rozwiazanie mojej wstydliwej sytuacji? Pozdrawiam, Karolina W

Dzień dobry,

Jeśli Pani gospodarka hormonalna pracuje prawidłowo i nie ma żadnych zaburzeń warto rozważyć zabiegi epilacji laserowej. Przy ciemnych włosach i jasnej skórze świetnie sprawdzi się laser diodowy. Seria zabiegów znacznie zredukuje kłopotliwe owłosienie i poprawi Pani komfort życia.

Pozdrawiam serdecznie.

Skuteczną metodą jest depilacja laserowa. Jest szereg dobrej klasy laserów, które w skuteczny sposób usuwaja trwale niechciane owłosienie. Jeżeli ma Pani dość ciemne włosy, jak Pani pisze, to skuteczność tej metody będzie wyższa. Proszę tylko nie korzystać z pierwszego lepszego zakładu tylko wyszukać naprawdę dobry z nowoczesnym laserem.