Pojedyncze drobne ognisko naczyniopochodne w wieńcach promienistych
w wieńcach promienistych po stronie lewej widoczne jest pojedyncze drobne ognisko naczyniopochodne. reszta ok prosze o opinie wyniku rezonansu magnetycznego

MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu
Lek. Tomasz Budlewski
95 poziom zaufania
Bez poznania całego wyniku badania oraz czy następuję wzmocnienie zmiany nie można się wypowiedziec. Proszę koniecznie udac się do lekarza zlecającego powyższe badanie.