Pojedyncze drobne ognisko w podwyższonej IS w obrazach T2 zależnych

Mam 25 lat. Wynik badania MR z kontrastem wygląda następująco: W lewym płacie czołowym w sąsiedztwie wyspy widoczne jest pojedyncze drobne ognisko w podwyższonej IS w obrazach T2 zależnych/FLAIR o charakterze demielinizacji.W tej części w obrębie struktur głębokich widoczna jest niewielka przestrzeń płynowa 9mm w osi długiej-poszerzona przestrzeń płynowa okołonaczyniowa.Co oznacza zmiana demielinizacyjna w istocie białej LP.Mam też blizny plamki zółtej oka i często pękają mi naczynka na nogach.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest rozszerzenie diagnostyki oraz poznanie występujących objawów oraz występowania objawów podczas badania lekarskiego. Proszę koniecznie udać się do lekarza zlecającego powyższe badanie.