Pojedynczy obszar hyperechogenny w komorze serca płodu

witam ,jetsem 32 tygodniu ciązy .Na usg lekarz zauważył w prawej komorze serca plodu pojedyńczy obszar hyperechogenny , moge prosic o wytłumaczenie co to jest i czy mam sie martwic z góry dziekuje za odpowiedz
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Wskazane jest rozszerzenie diagnostyki i wykonanie echo serca płodu.
Samo pojęcie "obszar hyperechogenny" jest pojęciem zbyt ogólnym by mógł być podstawą diagnozy, jednak skłania do wykonania badania wysokospecjalistycznego jakim jest echo serca.