Pola płucne rozedmowe bez zmian naciekowych
Mam rtg klp. Co to oznacza: Polapłucne rozedmowe bez zmian naciekowych. wnęki rozszerzone i zageszczone.Zwapnienie w polu dolnympłucaprawego lub tzw. wysepka kostna w żebrze. Pojedyncze zwłóknienia wpolach dolnych. Zatoki p-ż wolne.Sylwetka serca niepowiększona. Aorta wydłużona. Przepony wolne. Zmiany zwyrodnieniowe kr TH. Co o tym sadzić? Szczególnie zwłoknienia?

MĘŻCZYZNA, 61 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Opisany wynik wymaga oceny w oparciu o dane kliniczne. Sugeruję konsultację z lekarzem, który zlecił wykonanie badania.