Polip esicy u 29-letniej osoby

Witam mam 29 lat. 5 lat temu mialem robiana kolonoskopie oprocz dodatkowej petli esicy i zagiecia watrobowego jelito wyszlo ok. Teraz mialem badanie i wyszedl polip w esicy przysadzisty wielkosci 7x9 mm odciety petla i odzyskany. Wokol polipu byla jakas żółta maź, płyn. Wyniki badan za 3 tyg. Czy te polpy przysadziste sa groźniejsze od tych na nóżce? Czy ten plyn to zły znak ze tam sie znajdowal. Prosze chociazw skrocie cos odpowiedziec bo bardzo sie boje a to jeszczd 21 dni do wyniku.

Piotr Pilarski

Nie ma to znaczenia dla rokowania. Musi Pan poczekać na wynik.

Pozdrawiam.